ZADZWOŃ +48 793 526 931

MENU
Jesteś tutaj: Projekty indywidualne

Projekt indywidualny domu

Indywidualny projekt domu Opole wykonany jest od podstaw według potrzeb i wymagań Twoich i Twojej rodziny. Zaletą tego rozwiązania jest brak ograniczeń w ilości zmian w projekcie indywidualnym jak również ograniczenie kosztów związanych z wprowadzaniem skomplikowanych zamian w projektach tzw. "gotowych".

Dodatkowo argumentem za projektem indywiudalnym budynku jest fakt że dopasowujemy go "do centrymetra" na Twojej działce.  Jest to szczególnie istotne przy wąskich działkach.Często inwestor ma problem z wyborem idealnego projektu domu lub wiąże się to zdużą ilością zmian w projekcie. A to z kolei związane jest z dodatkowymi kosztami, a obniżanie kosztów to nasza sepcjalność.

Decydując się na projekt indywidulany domu Opole inwesor otrzymuje idealnie dopasowany produkt do swoich oczekiwań, oczywiście mieszczący się w zapisach tzw. DWZ czyli "Decyzji o warunkach  zabudowy" lub zgodny z zapisami w dokumencie o nazwie Wypis i wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. U nas w gratisie każdy klient decydując się na ten produkt otrzymuje wizualizację zewnętrznych elewacji 3D swojego projektu domu.

ZAWARTOŚĆ PROJEKTU INDYWIDUALNEGO 
 
 W komplecie dokumentów znajdują się 4 egzemplarze projektu który składa się z następujących części: 
 
  • ARCHITEKTURA
Obejmuje opis funkcji projektu , rozwiązań w zakresie technologii wykonania oraz użycia optymalnych materiałów budowlanych. W części rysunkowej zawarte są rzuty i przekroje kolejnych poziomów budynku: fundamenty, parter, poddasze, dach itp.  
 
  • KONSTRUKCJA
 
Ta  część projektu przedstawia założenia dotyczące "szkieletu" budynku. Na podstawie obliczeń autor projektu sporządza wykaz elementów konstrukcji budynku oraz wymagań dotyczących użytych materiałów.
 
  • INSTALACJE WEWNĘTRZNE - opisy i schematy instalacji wod-kan, energetycznych, gazowych i c.o itp
  
  •  PREZENTACJA ELEWACJI BUDYNKU W PROGRAMIE 3D.

  •  ADAPTACJA PROJEKTU INDYWIDUALNEGO DO KONKRETNEJ DZIAŁKI

  • W OPCJI DODATKOWEJ PROJEKTY PRZYŁĄCZY MEDIÓW

  • W OPCJI MAPA DO CELÓW PROJEKTOWYCH